poniedziałek, 13 maja 2013

Otwarte warsztaty Decoupage w Szczytnie

1 maja miałam możliwość uczestniczenia w otwartych warsztatach decoupage zorganizowanych w szczycieńskim Miejskim Domu Kultury, w lokalu po dawnej herbaciarni Róża Wiatrów - niezwykłe to było miejsce...
Wracając jednak do tematu - świetna jak dla mnie zabawa. Pani Ola, która warsztaty prowadziła, w bardzo prosty i logiczny sposób poinstruowała uczestniczki na czym technika ta polega. Postanowiłam zacząć od możliwie małej formy. I tak z wykorzystaniem motylkowej serwetki powstała taka oto... hm... zakładka?
"Przednia" strona...

...i "tylna".


Ale że strasznie mi się to dekorowanie spodobało zrobiłam też drugą "zakładkę".
Strona "przednia"...


... i "tylna".


Starałam się nie zrobić identycznych kompozycji z wyciętych motylków i kwiatków. Myślę, że się nawet udało.Obie te "zakładki" mają długość około 16 cm i szerokość około 5 cm. Kolor w rzeczywistości jest nieco bledszy niż na zdjęciach. Jak na pierwszy raz jestem z siebie wyjątkowo dumna ;) Ponoć to nie ostatnie takie warsztaty, wiec chętnie skorzystam z możliwości uczestnictwa przy następnej okazji.


Pozdrawiam tym razem motylkowo!

4 komentarze:

 1. Prawdziwe cudo! Lubię jany i czysty decoupage:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze koty za płoty! Bardzo udana próba.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podobają mi się Twoje zakładki. Od dłuższego czasu kusi mnie, żeby spróbować tej techniki, ale jakoś odwagi brakuje. Tylu rzeczy chciałabym jeszcze spróbować :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Decoaupage to jest bardzo fajna sprawa ;) super zakładki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...