poniedziałek, 17 września 2012

Zabawy farbami i kolczyki

Na tym starym (bo sprzed dwóch lat) zdjęciu pokazuję co udało mi się "namalować" w ramach pomocy do przygotowań w konkursie wiedzy o regionie.


Była to moja próba namalowania Zamku Krzyżackiego w Szczytnie. Wzorowałam się na szkicu znalezionym w jednej z książek o historii Szczytna. Nie wyszło to tak tragicznie. Postaram się dodać kiedyś zdjęcia beze mnie.

Z mojej ubiegłorocznej próby namalowania browaru szczycieńskiego zdjęcie mam w tak słabej jakości, że nie będę go wklejać. Zrobię nowe zdjęcia i wtedy będę mogła je tu zaprezentować.

Fajna jak dla mnie zabawa, ale i pracochłonna. Taki obrazek w formacie A1 malowałam kilka godzin. Użyłam zwykłych plakatówek, ale mimo wszystko efekt był nawet znośny, co widać na drugim zdjęciu.


Lubię takie rzeczy, tylko zazwyczaj nie mogę poświęcić na nie tyle czasu ile bym chciała.

Już jakiś czas temu zrobiłam kilka par nowych kolczyków, niektóre znalazły już nawet właścicieli a ja nie zdążyłam zrobić im chociaż po jednym dobrym zdjęciu. Kilka słabych fotek tych par, które mi zostały, obie powstały z tego samego wzoru co kolczyki wrzosowe ("Twórcze Inspiracje" zeszyt 4/6 - "Hafty Polskie" 7/2012).

Kolczyki dla prawdziwej księżniczki. Błyskotki z koralików Preciosa, przezroczystych i z metalicznymi wkładkami. Bigle w kolorze srebrnym, łączna długość kolczyka to ok. 6 cm.


A oto kolczyki w sam raz na wiosnę. Wykonane beadingiem również z koralików Preciosa.


W sumie to byłoby chyba tymczasowo wszystko. Zakupione materiały na kolczyki zużywają mi się w mgnieniu oka. W przerwach między kolejnymi zamówionymi paczuszkami koralików musiałam zadowolić się wyplataniem bransoletek z muliny. Efekty też postaram się niebawem przedstawić.

2 komentarze:

  1. Całkiem spory ten zamek, wyszedł bardzo ładnie. Kolczyki śliczne. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za odwiedziny. Nie zrobiłam do tej pory zdjęcia samego obrazka, a na tych nie do końca wszystko widać. Również pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...